Bank, pénzintézet Budapest - vélemények - 6. oldal
A legjobb bankok listája Budapest körzetében. Itt talál felhasználói véleményeket és elérhetőségeket, aktuális telefonszámot, címet, nyitvatartási időt, promóciókat és egyéb hasznos információkat.
101 - 104 megjelenítése a 104 találatból.
101 - 104 megjelenítése a 104 találatból.
További találatok a(z) Bank, pénzintézet kategóriában Budapest településen
Jelenleg zárva
Nagy Győry István utca 16 -18., 1201 Budapest, XX. Kerület, Pesterzsébet
06 1 4214316
Szabadság Tér 7., 1051 Budapest, V. Kerület, Belváros-Lipótváros
(1) 374 5000
Kéthly Anna Tér 1., 1077 Budapest, VII. Kerület, Erzsébetváros
(1) 411 7608
Nagybányai Út 92, 1025 Budapest, II. Kerület
(1) 248 2520
Értékelések
Nagy László, 11 január 2026
Jó napot kívánok! 2025 december 31.-én adtam le egy rendelést egy külföldi honlapon. A Magyar Postát jelöltem meg mint házhozszállítót. 4-6 munkanapot igértek nekem a rendelés leadásakor. Követtem a csomag útját mert a csomag magyarországi átvétele már megtörtént és kaptam egy nyomkövetési számot a postától. Ezen az szerepelt hogy a csomagot ávették először a mogyoródi telephelyen, aztán átszállították a fóti telephelyre ahonnan a nyomonkövetési adatok szerint 2026 január 9.-én hajnal 3 órakor másfél órás úton, ami reálisnak tűnt egy 91 km-es távolságot tekintve, átszállították a szolnoki operatív osztályra és itt ávették a csomagot. Más esetekben ilyenkor aznap még is érkezett a csomag minden probléma nélkül. De aznap arra lettem figyelmes hogy a csomag újra átszállításra került Szolnokról a fóti telephelyre. És ezért nem értem hogy miért oda került vissza a csomag és miért nem az én megadott címemre szállították ki a várt küldeményt. Persze írtam már az ügyfélszolgálatnak 3 db érdeklődő de normális hangvételű email üzenetet. És nagynehezen másnap kaptam rá választ hogy legyek türelemmel és megsürhetik a csomag kiszállítását a megadott címre. Természetesen azóta sem történik semmi az üggyel kapcsolatban. Sőt a nyomonkövetési adatok alapján azóta is a fóti telephelyen van a csomagom. És tehetetlen vagyok az üggyel kapcsolatban. Ennyit a postai szolgáltatásokról. Azért adtam egy csillagot mert nullát nem lehet adni erre a szolgáltatásra. Köszönöm. Tisztelettel: Nagy László
Zsolt Máté, 09 szeptember 2025
Igazán nagyon jó megbízható pénzváltó mindig ide járok csak ajánlani tudom árban a legjobb csak ide menjetek kedvesek nagyon Korrekt pénzváltó