Szemüvegek, napszemüvegek, kontaktlencsék Budapest - 13. oldal
A legjobb szemüveg és napszemüveg boltok listája Budapest körzetében. Itt talál felhasználói véleményeket és elérhetőségeket, aktuális telefonszámot, címet, nyitvatartási időt, promóciókat és egyéb hasznos információkat.
241 - 260 megjelenítése a 321 találatból.
241 - 260 megjelenítése a 321 találatból.
További találatok a(z) Szemüvegek, napszemüvegek, kontaktlencsék kategóriában Budapest településen
Jelenleg zárva
Orvosi rendelő, Egry József u. 1, T Épület, földszint, 1111 Budapest
(70) 630 1010
Jelenleg zárva
Erzsébet krt. 38., 1073 Budapest
(06 1) 322 4272
Jelenleg zárva
Bécsi út 154, 1037 Budapest
06 30 750 0300
Értékelések
Dóra Szanyi, 03 március 2026
Ingyenes szervizbe vittem vissza az ott vásárolt szemüvegem. Meghúzták a csavart is, a csavarhúzóval pedig mélyen belevájtak a lencsébe, amit kettő ujjlenyomattal takartak. Majd közölték, hogy garancia már nincs rá.
Csak kint tűnt fel a sérülés, mikor megtakarítottam a lencsét.
Panaszt tettem az ügyfélszolgálaton. Jeleztem, hogy eddig mindig ott vásároltam, viszont ezután nem fogok.
Két hetek mire válaszolnak egy-egy emailre. Az elsőre nem is válaszoltak, csak mire számonkértem őket, hogy hol van a válasz. Végül nem is lett olyan opció ami mindkettőnknek megfelelne.
Ezután már muszáj lesz másik üzletben találnom szimpatikus szemüveget.
Korábban is volt velük gondom, akkor a szemüveghez adott kontaklencse akciójukkal, és a betanítást végző hölggyel. Hosszas küszködés után feladtam, és mondtam hogy szedje ki a szememből. Azt mondta nem, mert akkor nem tanulom meg. Egyébként nem segített, hogy hogyan csináljam máshogy. Mikor ezután nem vásároltam meg, láthatóan duzzogott és otthagyott.
Debrecenben volt mindkét eset.
Az online felületükön véleményt sem lehet írni, úgyhogy örülök hogy ráakadtam erre az oldalra.
Zoltán Tóth, 26 augusztus 2025
Sajnos nagy csalódás volt maga az egész szemüvegkészítés; persze nem először csinaltattam itt a szemüvegem; de természetesen utoljára; szakértelem hiányos; az ember ha nem lát a relax lencsében vagy egyáltalan a kapott szemüvegben ; még őt teremtik le hogy biztos nem jól hasznalja; biztos nem eleget használja; meg hogy biztos mar a 45 eves eletkor teszi ezt ?!?!?!?!?!?
130.000 ft ertekben fizettem ki elore a szemuveg árának 100%-át !!!!
Megkerdeztem a holgyet honnan erkezik ez a szemuveg hogy 2 hetet kell ra varni; majd pökkhendi stílusban "nemtudom de majd utana erdeklodom" !
Vásárlók iránt nyújtott tisztelet szégyenteljes; a mai napig közelre homalyosan latok a kapott szemuveggel de őket ez nem érdekli ( mily erdekes ; a korabbi szemuveggel ilyen problemak nem voltak)
Honfitarsaim senkinek nem ajanlom sem a Corvinban talalható uzletet de ugy egeszeben a ceget sem!
Szégyelteljes az egesz ügyfélkezeles es hozzaállas