Sztorik - Ittas vezetés

13 május 2009

Szabályosan letarolta a villamosmegállót a részeg sofőr

2009.febr.7.

Ittas vezető tartolt le egy villamosmegállót Budapesten a Nagykörúton szombat hajnalban, szerencsére azonban senki nem tartózkodott a járdaszigeten.A BRFK sajtóügyeletese a baleset tényét megerősítette. Sagyibó Melinda elmondta, a József körúton a Pál utcánál szaladt fel a járdaszigetre az autó, közben három közlekedési lámpát kidöntött, és négy védőkorlátot megrongált.

A gépkocsi az ütközésben felborult, vezetőjét könnyebb sérülésekkel szállították kórházba.

További cikkek