Szabályosan letarolta a villamosmegállót a részeg sofőr
2009.febr.7.
Ittas vezető tartolt le egy villamosmegállót Budapesten a Nagykörúton szombat hajnalban, szerencsére azonban senki nem tartózkodott a járdaszigeten.A BRFK sajtóügyeletese a baleset tényét megerősítette. Sagyibó Melinda elmondta, a József körúton a Pál utcánál szaladt fel a járdaszigetre az autó, közben három közlekedési lámpát kidöntött, és négy védőkorlátot megrongált.
A gépkocsi az ütközésben felborult, vezetőjét könnyebb sérülésekkel szállították kórházba.