Autó-, motorszerviz Budapest - 62. oldal

A legjobb autó-, motorszervizek listája Budapest körzetében. Itt talál felhasználói véleményeket és elérhetőségeket, aktuális telefonszámot, címet, nyitvatartási időt, promóciókat és egyéb hasznos információkat.
1221 - 1240 megjelenítése a 1309 találatból.

További találatok a(z) Autó-, motorszerviz kategóriában Budapest településen

Péceli út 104, 1171 Budapest

(1) 257 2475

Könyves Kálmán krt. 11, 1097 Budapest

(1) 392 5271

Gábor Áron u. 60, 1154 Budapest

(1) 410 8477

Újhegyi út 27, 1108 Budapest

06 20 927 8653

Üllői út 254, 1193 Budapest

(1) 280 1666

Gyöngyösi u. 84, 1131 Budapest

(30) 642 2741

Török u. 2a, 1191 Budapest

(1) 355 3253

Orion u. 14, 1214 Budapest

(70) 259 2898

Kőbányai út 35, 1087 Budapest

(70) 352 2224

Nyáry Pál u. 9, 1153 Budapest

(1) 607 3646

Baracska u. 11, 1171 Budapest

06 20 915 0149

Gvadányi u. 67, 1144 Budapest

06 30 523 3571

Árpád u. 4, 1183 Budapest

(20) 222 0342

Mag u. 3, 1214 Budapest

(70) 312 9609

Fertő u. 8, 1107 Budapest

(1) 434 2230

Cinkotai út 26-1170, 1172 Budapest

06 30 468 9489

Apály u. 2b, 1134 Budapest

06 20 935 6249

Nagytétényi út 48, 1222 Budapest

(30) 941 5179

Vidámvásár u. 42, 1164 Budapest

(1) 400 0923

Keresztúri út 122, 1106 Budapest

(30) 940 1192

Értékelések

papp jános, 05 június 2026

sajnos nekem 3 hétig volt jó az autó.Nem vezet tartós megoldásra .

István Harmath, 02 június 2026

Nagyon segítőkészek, köszönöm a segítséget!

Ernő István, 02 január 2026

Olyan kedves és szerény srác. Kinyitotta a laptopomat, és mindent ingyen megnézett. És pontosan elmondta a problémát. Úgy döntöttem, hogy nem javítom meg. És egy fillért sem vett fel.

Zsolt Szabó, 06 november 2025

Nullát akartam de sajnos azt nem engedi,ezért egy csillag. Szerintem jobb ha nem írom le miért!!! Érdekesnek találom,hogy meg se kérdezi mi a problémám! Azonnal támaf és kitalál rám ilyet,hogy ez a perverzióm! Vicc! Az értékelés szerintem azért lett kitalálva, hogy mindenki a saját tapasztalata alapján adja a szerinte érdemelt csillagot! Nem találtam olyat a szabályzatba,hogy csak 5 csillag lehet,különben eljezdünk hazugnak és perverzióktól szenvedő embernek beállítani. Kérdezek egy dolgot.Ha önnel történik ez,akkor ön vagy bárki más,hány pontot adna ha : Bekerül a szervizbe egy autó (ST220)a tulajdonos elmondja,valószínűleg szelepfedél tömítés és a kipufogóra csöpög az olaj amitől füst keletkezik a motortérbe. A szervízbe közlik vele,hogy nagy a baj (kb:egymillió körüli),tudja motor ki be és még ki tudja mit találnak. Jótanácsként még mondja is,hogy el kell adni nem éri meg (szerintem ha valaki ST220 -at vesz az nem azt nézi megéri vagy sem)! Az autó természetesen ott maradt, egy olaj és olajszűrő lett rajta cserélve (allítása szerint,sose voltam maguknál! Vagy mégis?? És lehet,hogy mégsincs semmi féle perverzióm az 5/5 értékelésü vállalkozásokkal szembe? Lehet,hogy nem esett jól magának az egy csillag,de azért még nem kell alaptalanul hazugnak és perverzióktól szenvedő embernek beállítani,hiszen írta,hogy nem is ismer. De higgye el,nekem is rosszul esett amiket mondott meg a szakmai hozzá állása. Az autó természetesen még lett nézetve egy másik szervizbe. Kiderült hogy nem is olyan nagy a baj,hanem tényleg csak a szelepfedél tömítést kellett cserélni és ha már addig bontották akkor a gyergyákat is kicserélték.( Megérte,és még csak eladni sem kellett.) Az autó azóta is szuper,és szeretve van mivel ez egy ST220! (Ha esetleg valahogy az íródna hogy egy roncs vagy nem is tudom,nem nagy gond mivel sokan ismerik ezt az autót és könnyen bizonyítható ennek valótlansága! Ja ezt azért írtam mivel az értékelés miatt olyan lett rólam állítva hogy ez a perverzióm és sose voltam ott ezért valótlan az értékelésem. Szerintem ebből már kiderült, hogy mégsem igaz az az állítás,hogy nem jártam ott és nem vagyok hazug és nem ez a perverzióm! Megjegyezném amúgy nem zavar amit írt,mivel nem igaz rám. Egyedül az zavart,hogy nem is érdekelte miért ez az értekelésem, de arra vette a faradtságot, hogy ismeretlenül véleményt alkosson rólam! Gondolja végig ezek után hány csillagra értékelné? Mivel ugye a személyes tapasztalatot kell értékelni és kommentelni!Valahogy erre nem hiszem,hogy bárki más,más értékelést adna. Csak megjegyezném tévesen írta,hogy az önök értékelésén kívül még 6 másik vállalkozást értékeltem egy csillaggal,mivel ez a perverzióm!A pontos szám 2 a magukén kívül.! Ellenőrizhető,hiszen nyilvános! Tiszteletem!

Mónika Rafael, 05 augusztus 2025

Nagyon kedvesek jó szerelők! Csak ajánlani tudom!

Legnépszerűbb keresések Budapest a(z) "Autó-, motorszerviz" üzleti kategóriában

Legfrissebb cikkek

News image

Minden, amit az olajcseréről tudnod kell – részletes útmutató a MyAutószerviztől

A motorolaj a jármű szíve – nélküle nincs biztonságos működés. A MyAutószerviz legújabb cikkében részletesen bemutatjuk, mikor, hogyan és miért fontos az olajcsere , valamint milyen olajat érdeme...


News image

Prémium szolgáltatások az R38 All Rent reptér parkolóban

A repülőtéri parkolás sosem volt még ilyen kényelmes és praktikus, mint az R38 All Rent parkolójában. Nemcsak gyorsan és biztonságosan elérheted a terminált, hanem egyedülálló extra szolgáltatásainkk...


Ossza meg történetét. Érjen el új ügyfeleket. Tegye közzé üzleti cikkét a Cylexen még ma.