Autó-, motorszerviz Budapest - weboldal - 37. oldal

A legjobb autó-, motorszervizek listája Budapest körzetében. Itt talál felhasználói véleményeket és elérhetőségeket, aktuális telefonszámot, címet, nyitvatartási időt, promóciókat és egyéb hasznos információkat.
721 - 740 megjelenítése a 936 találatból.

További találatok a(z) Autó-, motorszerviz kategóriában Budapest településen

Jelenleg nyitva

Védgát u. 14, 1215 Budapest

(20) 777 3345
Jelenleg nyitva

Határ út 69, 1205 Budapest

(30) 362 0604
Jelenleg nyitva

Ifjúmunkás u. 4, 1091 Budapest

(30) 670 8859
Jelenleg zárva

Semsey Andor u. 11, 1143 Budapest

(30) 837 9637
Jelenleg nyitva

Csillaghegyi út 23, 1037 Budapest

06 70 552 9336
Jelenleg nyitva

Késmárk u 11-13, 1158 Budapest

06 30 295 7377
Jelenleg nyitva

Kerepesi út 176, 1163 Budapest

(70) 631 0955
Jelenleg nyitva

Angol u. 34, 1149 Budapest

06 70 166 6060
Jelenleg nyitva

Vajda Péter u. 12, 1089 Budapest

06 70 733 7735
Jelenleg nyitva

Hajdúcsárda u. 10, 1173 Budapest

06 30 687 7584
Jelenleg nyitva

Bojtár u. 37, 1037 Budapest

(1) 240 1090
Jelenleg nyitva

Bojtár u. 37, 1037 Budapest

(30) 683 9558
Jelenleg nyitva

Rátót u. 18-20, 1144 Budapest

06 70 303 0201
Jelenleg nyitva

Pillangó u. 13, 1149 Budapest

(30) 573 4071
Jelenleg nyitva

Pesti út 16, 1173 Budapest

(20) 414 1111
Jelenleg nyitva

Jobbágy út 42, 1221 Budapest

(1) 226 1549
Jelenleg nyitva

Kossuth Lajos u. 76/b, 1041 Budapest

(30) 252 8436
Jelenleg nyitva

Szőlőkert u. 12, 1037 Budapest

(1) 801 4050
Jelenleg nyitva

II. Rákóczi Ferenc út 300, 1214 Budapest

(70) 637 8630
Jelenleg nyitva

Háros u. 12, 1222 Budapest

(20) 531 9348

Értékelések

papp jános, 05 június 2026

sajnos nekem 3 hétig volt jó az autó.Nem vezet tartós megoldásra .

István Harmath, 02 június 2026

Nagyon segítőkészek, köszönöm a segítséget!

Ernő István, 02 január 2026

Olyan kedves és szerény srác. Kinyitotta a laptopomat, és mindent ingyen megnézett. És pontosan elmondta a problémát. Úgy döntöttem, hogy nem javítom meg. És egy fillért sem vett fel.

Zsolt Szabó, 06 november 2025

Nullát akartam de sajnos azt nem engedi,ezért egy csillag. Szerintem jobb ha nem írom le miért!!! Érdekesnek találom,hogy meg se kérdezi mi a problémám! Azonnal támaf és kitalál rám ilyet,hogy ez a perverzióm! Vicc! Az értékelés szerintem azért lett kitalálva, hogy mindenki a saját tapasztalata alapján adja a szerinte érdemelt csillagot! Nem találtam olyat a szabályzatba,hogy csak 5 csillag lehet,különben eljezdünk hazugnak és perverzióktól szenvedő embernek beállítani. Kérdezek egy dolgot.Ha önnel történik ez,akkor ön vagy bárki más,hány pontot adna ha : Bekerül a szervizbe egy autó (ST220)a tulajdonos elmondja,valószínűleg szelepfedél tömítés és a kipufogóra csöpög az olaj amitől füst keletkezik a motortérbe. A szervízbe közlik vele,hogy nagy a baj (kb:egymillió körüli),tudja motor ki be és még ki tudja mit találnak. Jótanácsként még mondja is,hogy el kell adni nem éri meg (szerintem ha valaki ST220 -at vesz az nem azt nézi megéri vagy sem)! Az autó természetesen ott maradt, egy olaj és olajszűrő lett rajta cserélve (allítása szerint,sose voltam maguknál! Vagy mégis?? És lehet,hogy mégsincs semmi féle perverzióm az 5/5 értékelésü vállalkozásokkal szembe? Lehet,hogy nem esett jól magának az egy csillag,de azért még nem kell alaptalanul hazugnak és perverzióktól szenvedő embernek beállítani,hiszen írta,hogy nem is ismer. De higgye el,nekem is rosszul esett amiket mondott meg a szakmai hozzá állása. Az autó természetesen még lett nézetve egy másik szervizbe. Kiderült hogy nem is olyan nagy a baj,hanem tényleg csak a szelepfedél tömítést kellett cserélni és ha már addig bontották akkor a gyergyákat is kicserélték.( Megérte,és még csak eladni sem kellett.) Az autó azóta is szuper,és szeretve van mivel ez egy ST220! (Ha esetleg valahogy az íródna hogy egy roncs vagy nem is tudom,nem nagy gond mivel sokan ismerik ezt az autót és könnyen bizonyítható ennek valótlansága! Ja ezt azért írtam mivel az értékelés miatt olyan lett rólam állítva hogy ez a perverzióm és sose voltam ott ezért valótlan az értékelésem. Szerintem ebből már kiderült, hogy mégsem igaz az az állítás,hogy nem jártam ott és nem vagyok hazug és nem ez a perverzióm! Megjegyezném amúgy nem zavar amit írt,mivel nem igaz rám. Egyedül az zavart,hogy nem is érdekelte miért ez az értekelésem, de arra vette a faradtságot, hogy ismeretlenül véleményt alkosson rólam! Gondolja végig ezek után hány csillagra értékelné? Mivel ugye a személyes tapasztalatot kell értékelni és kommentelni!Valahogy erre nem hiszem,hogy bárki más,más értékelést adna. Csak megjegyezném tévesen írta,hogy az önök értékelésén kívül még 6 másik vállalkozást értékeltem egy csillaggal,mivel ez a perverzióm!A pontos szám 2 a magukén kívül.! Ellenőrizhető,hiszen nyilvános! Tiszteletem!

Mónika Rafael, 05 augusztus 2025

Nagyon kedvesek jó szerelők! Csak ajánlani tudom!

Legnépszerűbb keresések Budapest a(z) "Autó-, motorszerviz" üzleti kategóriában

Legfrissebb cikkek

News image

Minden, amit az olajcseréről tudnod kell – részletes útmutató a MyAutószerviztől

A motorolaj a jármű szíve – nélküle nincs biztonságos működés. A MyAutószerviz legújabb cikkében részletesen bemutatjuk, mikor, hogyan és miért fontos az olajcsere , valamint milyen olajat érdeme...


News image

Prémium szolgáltatások az R38 All Rent reptér parkolóban

A repülőtéri parkolás sosem volt még ilyen kényelmes és praktikus, mint az R38 All Rent parkolójában. Nemcsak gyorsan és biztonságosan elérheted a terminált, hanem egyedülálló extra szolgáltatásainkk...


Ossza meg történetét. Érjen el új ügyfeleket. Tegye közzé üzleti cikkét a Cylexen még ma.