Autó-, motorszerviz Budapest - nyitvatartási idő - 47. oldal

A legjobb autó-, motorszervizek listája Budapest körzetében. Itt talál felhasználói véleményeket és elérhetőségeket, aktuális telefonszámot, címet, nyitvatartási időt, promóciókat és egyéb hasznos információkat.
921 - 940 megjelenítése a 1172 találatból.

További találatok a(z) Autó-, motorszerviz kategóriában Budapest településen

Jelenleg nyitva

Magyar u. 66, 1202 Budapest

(1) 284 7827
Jelenleg nyitva

Keresztúri út 86b, 1106 Budapest

(30) 399 2410
Jelenleg nyitva

Csillaghegyi út 23, 1037 Budapest

06 70 552 9336
Jelenleg nyitva

Késmárk u 11-13, 1158 Budapest

06 30 295 7377
Jelenleg nyitva

Gyár u. 13, 1222 Budapest

06 30 333 5393
Jelenleg nyitva

Őrjárat u. 10, 1154 Budapest

(1) 410 6008
Jelenleg nyitva

Túzok u. 3, 1106 Budapest

(20) 971 8885
Jelenleg nyitva

Kerepesi út 176, 1163 Budapest

(70) 631 0955
Jelenleg nyitva

Vécsey Károly u. 56, 1046 Budapest

(06 1) 369 8885
Jelenleg nyitva

Mázsa u. 1B, 1107 Budapest

06 70 414 4561
Jelenleg nyitva

Angol u. 34, 1149 Budapest

06 70 166 6060
Jelenleg nyitva

Vajda Péter u. 12, 1089 Budapest

06 70 733 7735
Jelenleg nyitva

Nagyvárad u. 49, 1202 Budapest

(70) 728 0131
Jelenleg nyitva

Hajdúcsárda u. 10, 1173 Budapest

06 30 687 7584
Jelenleg nyitva

Nyíregyháza u. 47, 1185 Budapest

(20) 418 5861
Jelenleg nyitva

Bojtár u. 37, 1037 Budapest

(1) 240 1090
Jelenleg zárva

Határ út 81, 1205 Budapest

06 30 194 2220
Jelenleg nyitva

Lakatos út 61-63, 1184 Budapest

(70) 940 6063
Jelenleg nyitva

Dugonics u. 15, 1045 Budapest

(20) 967 6478
Jelenleg nyitva

Üllői út 358, 1184 Budapest

(20) 582 4759

Értékelések

papp jános, 05 június 2026

sajnos nekem 3 hétig volt jó az autó.Nem vezet tartós megoldásra .

István Harmath, 02 június 2026

Nagyon segítőkészek, köszönöm a segítséget!

Ernő István, 02 január 2026

Olyan kedves és szerény srác. Kinyitotta a laptopomat, és mindent ingyen megnézett. És pontosan elmondta a problémát. Úgy döntöttem, hogy nem javítom meg. És egy fillért sem vett fel.

Zsolt Szabó, 06 november 2025

Nullát akartam de sajnos azt nem engedi,ezért egy csillag. Szerintem jobb ha nem írom le miért!!! Érdekesnek találom,hogy meg se kérdezi mi a problémám! Azonnal támaf és kitalál rám ilyet,hogy ez a perverzióm! Vicc! Az értékelés szerintem azért lett kitalálva, hogy mindenki a saját tapasztalata alapján adja a szerinte érdemelt csillagot! Nem találtam olyat a szabályzatba,hogy csak 5 csillag lehet,különben eljezdünk hazugnak és perverzióktól szenvedő embernek beállítani. Kérdezek egy dolgot.Ha önnel történik ez,akkor ön vagy bárki más,hány pontot adna ha : Bekerül a szervizbe egy autó (ST220)a tulajdonos elmondja,valószínűleg szelepfedél tömítés és a kipufogóra csöpög az olaj amitől füst keletkezik a motortérbe. A szervízbe közlik vele,hogy nagy a baj (kb:egymillió körüli),tudja motor ki be és még ki tudja mit találnak. Jótanácsként még mondja is,hogy el kell adni nem éri meg (szerintem ha valaki ST220 -at vesz az nem azt nézi megéri vagy sem)! Az autó természetesen ott maradt, egy olaj és olajszűrő lett rajta cserélve (allítása szerint,sose voltam maguknál! Vagy mégis?? És lehet,hogy mégsincs semmi féle perverzióm az 5/5 értékelésü vállalkozásokkal szembe? Lehet,hogy nem esett jól magának az egy csillag,de azért még nem kell alaptalanul hazugnak és perverzióktól szenvedő embernek beállítani,hiszen írta,hogy nem is ismer. De higgye el,nekem is rosszul esett amiket mondott meg a szakmai hozzá állása. Az autó természetesen még lett nézetve egy másik szervizbe. Kiderült hogy nem is olyan nagy a baj,hanem tényleg csak a szelepfedél tömítést kellett cserélni és ha már addig bontották akkor a gyergyákat is kicserélték.( Megérte,és még csak eladni sem kellett.) Az autó azóta is szuper,és szeretve van mivel ez egy ST220! (Ha esetleg valahogy az íródna hogy egy roncs vagy nem is tudom,nem nagy gond mivel sokan ismerik ezt az autót és könnyen bizonyítható ennek valótlansága! Ja ezt azért írtam mivel az értékelés miatt olyan lett rólam állítva hogy ez a perverzióm és sose voltam ott ezért valótlan az értékelésem. Szerintem ebből már kiderült, hogy mégsem igaz az az állítás,hogy nem jártam ott és nem vagyok hazug és nem ez a perverzióm! Megjegyezném amúgy nem zavar amit írt,mivel nem igaz rám. Egyedül az zavart,hogy nem is érdekelte miért ez az értekelésem, de arra vette a faradtságot, hogy ismeretlenül véleményt alkosson rólam! Gondolja végig ezek után hány csillagra értékelné? Mivel ugye a személyes tapasztalatot kell értékelni és kommentelni!Valahogy erre nem hiszem,hogy bárki más,más értékelést adna. Csak megjegyezném tévesen írta,hogy az önök értékelésén kívül még 6 másik vállalkozást értékeltem egy csillaggal,mivel ez a perverzióm!A pontos szám 2 a magukén kívül.! Ellenőrizhető,hiszen nyilvános! Tiszteletem!

Mónika Rafael, 05 augusztus 2025

Nagyon kedvesek jó szerelők! Csak ajánlani tudom!

Legnépszerűbb keresések Budapest a(z) "Autó-, motorszerviz" üzleti kategóriában

Legfrissebb cikkek

News image

Minden, amit az olajcseréről tudnod kell – részletes útmutató a MyAutószerviztől

A motorolaj a jármű szíve – nélküle nincs biztonságos működés. A MyAutószerviz legújabb cikkében részletesen bemutatjuk, mikor, hogyan és miért fontos az olajcsere , valamint milyen olajat érdeme...


News image

Prémium szolgáltatások az R38 All Rent reptér parkolóban

A repülőtéri parkolás sosem volt még ilyen kényelmes és praktikus, mint az R38 All Rent parkolójában. Nemcsak gyorsan és biztonságosan elérheted a terminált, hanem egyedülálló extra szolgáltatásainkk...


Ossza meg történetét. Érjen el új ügyfeleket. Tegye közzé üzleti cikkét a Cylexen még ma.