Autó-, motorszerviz Budapest - nyitvatartási idő - 42. oldal

A legjobb autó-, motorszervizek listája Budapest körzetében. Itt talál felhasználói véleményeket és elérhetőségeket, aktuális telefonszámot, címet, nyitvatartási időt, promóciókat és egyéb hasznos információkat.
821 - 840 megjelenítése a 1172 találatból.

További találatok a(z) Autó-, motorszerviz kategóriában Budapest településen

Jelenleg zárva

Szurdok u. 4, 1118 Budapest

06 20 419 3080
Jelenleg zárva

Vizsla u. 2-4, 1112 Budapest

(1) 770 7660
Jelenleg zárva

Tinódi u. 3, 1201 Budapest

06 20 241 2707
Jelenleg zárva

Temesvár utca 19-21, 1117 Budapest

06 30 373 4314
Jelenleg nyitva

Mikó utca 1, 1012 Budapest

06 20 454 0046
Jelenleg zárva

Leiningen Károly u. 28, 1046 Budapest

(20) 937 8366
Jelenleg zárva

Hunyadi János út 9, 1117 Budapest

(70) 607 0333
Jelenleg zárva

Nagytétényi út 96, 1222 Budapest

(20) 361 1532
Jelenleg zárva

Szilvafa u. 2-12, 1224 Budapest

(1) 362 4399
Jelenleg zárva

Rákospalotai határút 14, 1158 Budapest

(20) 953 1726
Jelenleg zárva

Mildenberger köz 4, 1047 Budapest

(20) 928 2313
Jelenleg zárva

Mikszáth Kálmán u. 83, 1046 Budapest

(20) 294 3644
Jelenleg zárva

Bezsilla Nándor u. 81, 1158 Budapest

(20) 957 8340
Jelenleg zárva

II. Rákóczi Ferenc út 345, 1214 Budapest

(30) 908 8893
Jelenleg zárva

Tárház u. 36, 1214 Budapest

(20) 932 5103
Jelenleg zárva

Csillaghegyi út 23, 1037 Budapest

06 30 947 4056
Jelenleg zárva

Lámpás u. 2, 1213 Budapest

(30) 843 5876
Jelenleg zárva

Városfal u. 14, 1031 Budapest

(06 1) 242 6819
Jelenleg zárva

Tatai u. 82, 1135 Budapest

(70) 330 2184
Jelenleg zárva

Tatai u. 82, 1135 Budapest

(70) 330 2184

Értékelések

papp jános, 05 június 2026

sajnos nekem 3 hétig volt jó az autó.Nem vezet tartós megoldásra .

István Harmath, 02 június 2026

Nagyon segítőkészek, köszönöm a segítséget!

Ernő István, 02 január 2026

Olyan kedves és szerény srác. Kinyitotta a laptopomat, és mindent ingyen megnézett. És pontosan elmondta a problémát. Úgy döntöttem, hogy nem javítom meg. És egy fillért sem vett fel.

Zsolt Szabó, 06 november 2025

Nullát akartam de sajnos azt nem engedi,ezért egy csillag. Szerintem jobb ha nem írom le miért!!! Érdekesnek találom,hogy meg se kérdezi mi a problémám! Azonnal támaf és kitalál rám ilyet,hogy ez a perverzióm! Vicc! Az értékelés szerintem azért lett kitalálva, hogy mindenki a saját tapasztalata alapján adja a szerinte érdemelt csillagot! Nem találtam olyat a szabályzatba,hogy csak 5 csillag lehet,különben eljezdünk hazugnak és perverzióktól szenvedő embernek beállítani. Kérdezek egy dolgot.Ha önnel történik ez,akkor ön vagy bárki más,hány pontot adna ha : Bekerül a szervizbe egy autó (ST220)a tulajdonos elmondja,valószínűleg szelepfedél tömítés és a kipufogóra csöpög az olaj amitől füst keletkezik a motortérbe. A szervízbe közlik vele,hogy nagy a baj (kb:egymillió körüli),tudja motor ki be és még ki tudja mit találnak. Jótanácsként még mondja is,hogy el kell adni nem éri meg (szerintem ha valaki ST220 -at vesz az nem azt nézi megéri vagy sem)! Az autó természetesen ott maradt, egy olaj és olajszűrő lett rajta cserélve (allítása szerint,sose voltam maguknál! Vagy mégis?? És lehet,hogy mégsincs semmi féle perverzióm az 5/5 értékelésü vállalkozásokkal szembe? Lehet,hogy nem esett jól magának az egy csillag,de azért még nem kell alaptalanul hazugnak és perverzióktól szenvedő embernek beállítani,hiszen írta,hogy nem is ismer. De higgye el,nekem is rosszul esett amiket mondott meg a szakmai hozzá állása. Az autó természetesen még lett nézetve egy másik szervizbe. Kiderült hogy nem is olyan nagy a baj,hanem tényleg csak a szelepfedél tömítést kellett cserélni és ha már addig bontották akkor a gyergyákat is kicserélték.( Megérte,és még csak eladni sem kellett.) Az autó azóta is szuper,és szeretve van mivel ez egy ST220! (Ha esetleg valahogy az íródna hogy egy roncs vagy nem is tudom,nem nagy gond mivel sokan ismerik ezt az autót és könnyen bizonyítható ennek valótlansága! Ja ezt azért írtam mivel az értékelés miatt olyan lett rólam állítva hogy ez a perverzióm és sose voltam ott ezért valótlan az értékelésem. Szerintem ebből már kiderült, hogy mégsem igaz az az állítás,hogy nem jártam ott és nem vagyok hazug és nem ez a perverzióm! Megjegyezném amúgy nem zavar amit írt,mivel nem igaz rám. Egyedül az zavart,hogy nem is érdekelte miért ez az értekelésem, de arra vette a faradtságot, hogy ismeretlenül véleményt alkosson rólam! Gondolja végig ezek után hány csillagra értékelné? Mivel ugye a személyes tapasztalatot kell értékelni és kommentelni!Valahogy erre nem hiszem,hogy bárki más,más értékelést adna. Csak megjegyezném tévesen írta,hogy az önök értékelésén kívül még 6 másik vállalkozást értékeltem egy csillaggal,mivel ez a perverzióm!A pontos szám 2 a magukén kívül.! Ellenőrizhető,hiszen nyilvános! Tiszteletem!

Mónika Rafael, 05 augusztus 2025

Nagyon kedvesek jó szerelők! Csak ajánlani tudom!

Legnépszerűbb keresések Budapest a(z) "Autó-, motorszerviz" üzleti kategóriában

Legfrissebb cikkek

News image

Minden, amit az olajcseréről tudnod kell – részletes útmutató a MyAutószerviztől

A motorolaj a jármű szíve – nélküle nincs biztonságos működés. A MyAutószerviz legújabb cikkében részletesen bemutatjuk, mikor, hogyan és miért fontos az olajcsere , valamint milyen olajat érdeme...


News image

Prémium szolgáltatások az R38 All Rent reptér parkolóban

A repülőtéri parkolás sosem volt még ilyen kényelmes és praktikus, mint az R38 All Rent parkolójában. Nemcsak gyorsan és biztonságosan elérheted a terminált, hanem egyedülálló extra szolgáltatásainkk...


Ossza meg történetét. Érjen el új ügyfeleket. Tegye közzé üzleti cikkét a Cylexen még ma.