Autó-, motorszerviz Budapest - nyitvatartási idő - 38. oldal

A legjobb autó-, motorszervizek listája Budapest körzetében. Itt talál felhasználói véleményeket és elérhetőségeket, aktuális telefonszámot, címet, nyitvatartási időt, promóciókat és egyéb hasznos információkat.
741 - 760 megjelenítése a 1172 találatból.

További találatok a(z) Autó-, motorszerviz kategóriában Budapest településen

Jelenleg nyitva

Batthyány Utca 70, 1039 Budapest

(06 1) 371 3333
gumiszerelés, keréktárolás, autószerviz, autómentés
Jelenleg nyitva

Árpád Fejedelem Útja 99, 1033 Budapest

(06 1) 371 3333
keréktárolás, autómentés, gumiszerelés, Gumiabroncs-szaküzlet, autószerviz
Jelenleg nyitva

Hidegkúti út 11, 1028 Budapest

(1) 376 5215
Jelenleg nyitva

Illatos út 19-23, 1097 Budapest

(30) 992 4686
Jelenleg nyitva

Csőgyár u. 68, 1211 Budapest

(70) 500 7442
Jelenleg nyitva

Ady Endre út 42, 1215 Budapest

(1) 271 0171
Jelenleg nyitva

Bécsi út 296/B, 1037 Budapest

(30) 543 4343
Jelenleg nyitva

Maglódi út 16, 1106 Budapest

(1) 363 0276
Jelenleg nyitva

Bécsi út 475, 1037 Budapest

(1) 368 7826
Jelenleg nyitva

Alkotás u. 53, 1123 Budapest

(1) 770 8980
Jelenleg nyitva

Csillaghegyi út 22, 1037 Budapest

(1) 430 6700
Jelenleg nyitva

GÉM U. 3, 1107 Budapest

(30) 861 8794
Jelenleg nyitva

Kisfaludy u. 120, 1196 Budapest

(30) 524 9792
Jelenleg nyitva

Hévízi út 21, 1033 Budapest

(1) 283 7722
Jelenleg nyitva

Petneházy utca 37-47, 1139 Budapest

(30) 108 3955
Jelenleg zárva

Vidámvásár u. 108, 1164 Budapest

(70) 932 2720
Jelenleg nyitva

Gyömrői út 140, 1103 Budapest

(30) 250 9349
Jelenleg nyitva

Rákospalotai határút 14, 1151 Budapest

(30) 163 0013

papp jános, 05 június 2026

sajnos nekem 3 hétig volt jó az autó.Nem vezet tartós megoldásra .
Jelenleg nyitva

Szentmihályi út 130, 1154 Budapest

(20) 403 4032
Jelenleg nyitva

Nagytétényi út 5, 1222 Budapest

(1) 609 0774

Értékelések

papp jános, 05 június 2026

sajnos nekem 3 hétig volt jó az autó.Nem vezet tartós megoldásra .

István Harmath, 02 június 2026

Nagyon segítőkészek, köszönöm a segítséget!

Ernő István, 02 január 2026

Olyan kedves és szerény srác. Kinyitotta a laptopomat, és mindent ingyen megnézett. És pontosan elmondta a problémát. Úgy döntöttem, hogy nem javítom meg. És egy fillért sem vett fel.

Zsolt Szabó, 06 november 2025

Nullát akartam de sajnos azt nem engedi,ezért egy csillag. Szerintem jobb ha nem írom le miért!!! Érdekesnek találom,hogy meg se kérdezi mi a problémám! Azonnal támaf és kitalál rám ilyet,hogy ez a perverzióm! Vicc! Az értékelés szerintem azért lett kitalálva, hogy mindenki a saját tapasztalata alapján adja a szerinte érdemelt csillagot! Nem találtam olyat a szabályzatba,hogy csak 5 csillag lehet,különben eljezdünk hazugnak és perverzióktól szenvedő embernek beállítani. Kérdezek egy dolgot.Ha önnel történik ez,akkor ön vagy bárki más,hány pontot adna ha : Bekerül a szervizbe egy autó (ST220)a tulajdonos elmondja,valószínűleg szelepfedél tömítés és a kipufogóra csöpög az olaj amitől füst keletkezik a motortérbe. A szervízbe közlik vele,hogy nagy a baj (kb:egymillió körüli),tudja motor ki be és még ki tudja mit találnak. Jótanácsként még mondja is,hogy el kell adni nem éri meg (szerintem ha valaki ST220 -at vesz az nem azt nézi megéri vagy sem)! Az autó természetesen ott maradt, egy olaj és olajszűrő lett rajta cserélve (allítása szerint,sose voltam maguknál! Vagy mégis?? És lehet,hogy mégsincs semmi féle perverzióm az 5/5 értékelésü vállalkozásokkal szembe? Lehet,hogy nem esett jól magának az egy csillag,de azért még nem kell alaptalanul hazugnak és perverzióktól szenvedő embernek beállítani,hiszen írta,hogy nem is ismer. De higgye el,nekem is rosszul esett amiket mondott meg a szakmai hozzá állása. Az autó természetesen még lett nézetve egy másik szervizbe. Kiderült hogy nem is olyan nagy a baj,hanem tényleg csak a szelepfedél tömítést kellett cserélni és ha már addig bontották akkor a gyergyákat is kicserélték.( Megérte,és még csak eladni sem kellett.) Az autó azóta is szuper,és szeretve van mivel ez egy ST220! (Ha esetleg valahogy az íródna hogy egy roncs vagy nem is tudom,nem nagy gond mivel sokan ismerik ezt az autót és könnyen bizonyítható ennek valótlansága! Ja ezt azért írtam mivel az értékelés miatt olyan lett rólam állítva hogy ez a perverzióm és sose voltam ott ezért valótlan az értékelésem. Szerintem ebből már kiderült, hogy mégsem igaz az az állítás,hogy nem jártam ott és nem vagyok hazug és nem ez a perverzióm! Megjegyezném amúgy nem zavar amit írt,mivel nem igaz rám. Egyedül az zavart,hogy nem is érdekelte miért ez az értekelésem, de arra vette a faradtságot, hogy ismeretlenül véleményt alkosson rólam! Gondolja végig ezek után hány csillagra értékelné? Mivel ugye a személyes tapasztalatot kell értékelni és kommentelni!Valahogy erre nem hiszem,hogy bárki más,más értékelést adna. Csak megjegyezném tévesen írta,hogy az önök értékelésén kívül még 6 másik vállalkozást értékeltem egy csillaggal,mivel ez a perverzióm!A pontos szám 2 a magukén kívül.! Ellenőrizhető,hiszen nyilvános! Tiszteletem!

Mónika Rafael, 05 augusztus 2025

Nagyon kedvesek jó szerelők! Csak ajánlani tudom!

Legnépszerűbb keresések Budapest a(z) "Autó-, motorszerviz" üzleti kategóriában

Legfrissebb cikkek

News image

Minden, amit az olajcseréről tudnod kell – részletes útmutató a MyAutószerviztől

A motorolaj a jármű szíve – nélküle nincs biztonságos működés. A MyAutószerviz legújabb cikkében részletesen bemutatjuk, mikor, hogyan és miért fontos az olajcsere , valamint milyen olajat érdeme...


News image

Prémium szolgáltatások az R38 All Rent reptér parkolóban

A repülőtéri parkolás sosem volt még ilyen kényelmes és praktikus, mint az R38 All Rent parkolójában. Nemcsak gyorsan és biztonságosan elérheted a terminált, hanem egyedülálló extra szolgáltatásainkk...


Ossza meg történetét. Érjen el új ügyfeleket. Tegye közzé üzleti cikkét a Cylexen még ma.