Autó-, motorkereskedés Budapest - e-mail, weboldal - 8. oldal
A legjobb autó-, motorkereskedések listája Budapest körzetében. Itt talál felhasználói véleményeket és elérhetőségeket, aktuális telefonszámot, címet, nyitvatartási időt, promóciókat és egyéb hasznos információkat.
141 - 160 megjelenítése a 207 találatból.
141 - 160 megjelenítése a 207 találatból.
További találatok a(z) Autó-, motorkereskedés kategóriában Budapest településen
Jelenleg nyitva
Üllői út 715, 1182 Budapest
(70) 432 7604
Jelenleg zárva
Hofherr Albert u. 38, 1194 Budapest
(20) 318 3760
Értékelések
Jó Áron , 23 március 2026
1csillag mert nincs kevesebb. Fel kerestem a kereskedést, mert autót szeretnék venni. Megérkezésemkor senki nem fogadott. Megnéztem az általam kiválasztott autót, és azzal szembesülök, hogy más van ahírdetésben mint az autóra kirakott táblán. Mikor jeleztem a külömbséget az volt a válasz,hogy még nem cserélték le a táblát. Jött az eleadó, kulcsot adott, nézzem meg az autót, üljekbe. Kérdeztem mit lehet tudni az autóról, kezdte sorolni mit javítottak rajta. Mikor szembesítettem a hírdetésben szereplő adatok és a valós adatok közötti külömbségekkel az volt a reakció,hogy" nem is akarok vásárolni, csak kötözködni mentem".és (nem udvariassan) de távozzak a telephelyről.Ezt a kereskedést MINDENKINEK AJÁNLOM, HOGY MESSZIRE KERÜLJE EL. Tisztelettel egy majdnem vevő
Andi Sziti , 02 december 2025
Szervizbe mentem volna, egy számomra aggasztó probléma miatt, de az igért …. ‘A szervizes Kollega hamarosan visszahívja időpont miatt’ visszahivás 4 nap után is késik!
Ti mennétek ide szervizelni a kocsitokat?
En többé nem! 1. Pont 0-at nem lehet adni!
Persze az is lehet hogy a telefonos kolleganő döntött úgy hogy egy elektromos zárlat nem gond. 🥵
Mónika Anna Ignáczné Vámos , 10 november 2025
A tulajdonossal semmi probléma nincs. Az ott dolgozó alkalmazottal annál inkább, mert a férjem helyett én mentem lerakni a foglalót/vételárat ez neki nem tetszett. :)
Nem így terveztük, de így jött ki. A kedves alkalmazott pedig csak mondta a magáét, hogy itt nem lesz autó eladás, hát uram nem is lett. 😆
Borzalmas.. Nem ajánlom.