Autó-, motorkereskedés Budapest - e-mail, weboldal - 6. oldal
A legjobb autó-, motorkereskedések listája Budapest körzetében. Itt talál felhasználói véleményeket és elérhetőségeket, aktuális telefonszámot, címet, nyitvatartási időt, promóciókat és egyéb hasznos információkat.
101 - 120 megjelenítése a 207 találatból.
101 - 120 megjelenítése a 207 találatból.
További találatok a(z) Autó-, motorkereskedés kategóriában Budapest településen
Jelenleg zárva
Budaörsi út 1092/6, 1112 Budapest
(30) 748 6831
Jelenleg zárva
Újszász Utca 45/C., 1165 Budapest, XVI. Kerület
(1) 407 2400
Jelenleg zárva
Szerémi Út 63, 1117 Budapest, XI. Kerület, Újbuda
(1) 382 3000
Jelenleg zárva
Fáy u. 43., 1139 Budapest
(1) 340 2378
Jelenleg zárva
Pázmány Péter Utca 71, 1153 Budapest, XV. Kerület
(20) 343 3695
Jelenleg zárva
Hamzsabégi Út 61., 1113 Budapest, XI. Kerület, Újbuda
(30) 941 5179
Jelenleg zárva
Váci út 41, 1047 Budapest
(70) 274 4161
Jelenleg zárva
Nagykőrösi út 162, 1194 Budapest
(20) 282 3333
Jelenleg zárva
Nagysándor József u. 174, 1202 Budapest
(30) 647 5904
Jelenleg zárva
Mártirok Útja 145, 1202 Budapest
(1) 332 5545
Jelenleg zárva
Török Flóris Utca 19., 1203 Budapest, XX. Kerület, Pesterzsébet
(70) 429 7879
Jelenleg zárva
Ürömi utca 15, 1023 Budapest
(30) 600 1024
Jelenleg zárva
Régi Fóti Út 13., 1152 Budapest, XV. kerület
(70) 416 2878
Jelenleg nyitva
II. Rákóczi Ferenc út 280/b, 1214 Budapest
(30) 848 7900
Jelenleg zárva
Szellőrózsa Utca 1, 1106 Budapest
(20) 910 2367
Értékelések
Jó Áron , 23 március 2026
1csillag mert nincs kevesebb. Fel kerestem a kereskedést, mert autót szeretnék venni. Megérkezésemkor senki nem fogadott. Megnéztem az általam kiválasztott autót, és azzal szembesülök, hogy más van ahírdetésben mint az autóra kirakott táblán. Mikor jeleztem a külömbséget az volt a válasz,hogy még nem cserélték le a táblát. Jött az eleadó, kulcsot adott, nézzem meg az autót, üljekbe. Kérdeztem mit lehet tudni az autóról, kezdte sorolni mit javítottak rajta. Mikor szembesítettem a hírdetésben szereplő adatok és a valós adatok közötti külömbségekkel az volt a reakció,hogy" nem is akarok vásárolni, csak kötözködni mentem".és (nem udvariassan) de távozzak a telephelyről.Ezt a kereskedést MINDENKINEK AJÁNLOM, HOGY MESSZIRE KERÜLJE EL. Tisztelettel egy majdnem vevő
Andi Sziti , 02 december 2025
Szervizbe mentem volna, egy számomra aggasztó probléma miatt, de az igért …. ‘A szervizes Kollega hamarosan visszahívja időpont miatt’ visszahivás 4 nap után is késik!
Ti mennétek ide szervizelni a kocsitokat?
En többé nem! 1. Pont 0-at nem lehet adni!
Persze az is lehet hogy a telefonos kolleganő döntött úgy hogy egy elektromos zárlat nem gond. 🥵
Mónika Anna Ignáczné Vámos , 10 november 2025
A tulajdonossal semmi probléma nincs. Az ott dolgozó alkalmazottal annál inkább, mert a férjem helyett én mentem lerakni a foglalót/vételárat ez neki nem tetszett. :)
Nem így terveztük, de így jött ki. A kedves alkalmazott pedig csak mondta a magáét, hogy itt nem lesz autó eladás, hát uram nem is lett. 😆
Borzalmas.. Nem ajánlom.