Autó-, motorkereskedés XIV. Kerület, Zugló, Budapest - e-mail
A legjobb autó-, motorkereskedések listája XIV. Kerület, Zugló, Budapest körzetében. Itt talál felhasználói véleményeket és elérhetőségeket, aktuális telefonszámot, címet, nyitvatartási időt, promóciókat és egyéb hasznos információkat.
1 - 9 megjelenítése a 9 találatból.
1 - 9 megjelenítése a 9 találatból.
Legjobb 5 Autó-, motorkereskedés XIV. Kerület, Zugló, Budapest településen
1
Cégünk 1992-ben alakult, kezdetben autós, majd 1995 óta kizárólag motoros felszerelések, ruházat és alkatrészek kis- és nagykereskedelmével foglalkozunk. Nem csak jó minőségű termékeket szeretnénk kínálni kedvező áron, de szakértelmünkkel is szeretnénk segíteni a megfelelő, hosszú távon is kielégítő választást vásárlóink számára legyen szó ruházati termékekről, alkatrészekről vagy kiegészítőkről.
Jelenleg zárva
Nagy Lajos Király Útja 138, 1149 Budapest, XIV. Kerület, Zugló
(1) 465 0910
2
Autókereskedés
Jelenleg zárva
Lipótvár u. 1, 1141 Budapest
(30) 677 9374
Jó Áron , 23 március 2026
1csillag mert nincs kevesebb. Fel kerestem a kereskedést, mert autót szeretnék venni. Megérkezésemkor senki nem fogadott. Megnéztem az általam kiválasztott autót, és azzal szembesülök, hogy más van ahírdetésben mint az autóra kirakott táblán. Mikor jeleztem a külömbséget az volt a válasz,hogy még nem cserélték le a táblát. Jött az eleadó, kulcsot adott, nézzem meg az autót, üljekbe. Kérdeztem mit lehet tudni az autóról, kezdte sorolni mit javítottak rajta. Mikor szembesítettem a hírdetésben szereplő adatok és a valós adatok közötti külömbségekkel az volt a reakció,hogy" nem is akarok vásárolni, csak kötözködni mentem".és (nem udvariassan) de távozzak a telephelyről.Ezt a kereskedést MINDENKINEK AJÁNLOM, HOGY MESSZIRE KERÜLJE EL. Tisztelettel egy majdnem vevő
még több 3
4
5
További találatok a(z) Autó-, motorkereskedés kategóriában XIV. Kerület, Zugló Budapest településen
Értékelések
Jó Áron , 23 március 2026
1csillag mert nincs kevesebb. Fel kerestem a kereskedést, mert autót szeretnék venni. Megérkezésemkor senki nem fogadott. Megnéztem az általam kiválasztott autót, és azzal szembesülök, hogy más van ahírdetésben mint az autóra kirakott táblán. Mikor jeleztem a külömbséget az volt a válasz,hogy még nem cserélték le a táblát. Jött az eleadó, kulcsot adott, nézzem meg az autót, üljekbe. Kérdeztem mit lehet tudni az autóról, kezdte sorolni mit javítottak rajta. Mikor szembesítettem a hírdetésben szereplő adatok és a valós adatok közötti külömbségekkel az volt a reakció,hogy" nem is akarok vásárolni, csak kötözködni mentem".és (nem udvariassan) de távozzak a telephelyről.Ezt a kereskedést MINDENKINEK AJÁNLOM, HOGY MESSZIRE KERÜLJE EL. Tisztelettel egy majdnem vevő