Étterem, vendéglő, csárda Budapest - e-mail, weboldal - 10. oldal
A legjobb éttermek listája Budapest körzetében. Itt talál felhasználói véleményeket és elérhetőségeket, aktuális telefonszámot, címet, nyitvatartási időt, promóciókat és egyéb hasznos információkat.
181 - 200 megjelenítése a 1059 találatból.
181 - 200 megjelenítése a 1059 találatból.
További találatok a(z) Étterem, vendéglő, csárda kategóriában Budapest településen
Jelenleg nyitva
Kiss János altábornagy utca 35, 1126 Budapest
(1) 613 8763
Jelenleg nyitva
Xiii Szent István Körút 10, 1137 Budapest, XIII. Kerület
(1) 349 3580
Jelenleg nyitva
Dohány u. 47, 1074 Budapest
(30) 313 1185
Jelenleg nyitva
Thököly Utca 6., 1184 Budapest
(30) 683 2026
Jelenleg nyitva
Podmaniczky u. 59, 1064 Budapest
(20) 434 9578
Jelenleg nyitva
Harmat Utca 31, 1104 Budapest
(30) 494 2515
Jelenleg nyitva
Raday Utca 11, 1092 Budapest
(20) 581 1111
Értékelések
Szendrei Éva , 09 április 2026
Tegnap három unokánkkal töltöttünk egy aktív napot Budapesten. Ebédünk helyszínéül választottuk a Kisfecskét, amit utólag elmondhatok, tökéletes megelégedettséggel! Egyetlen vágy maradt egyik ínyenc gyermekben, hogy a hamburgere mellé tálalt salátán lévő öntet - szósz receptjét ha megkaphatná, örök hálával gondolna vissza.
Kondor Albert , 09 április 2026
Félve mentem el, mert sok jót és rosszat is lehetett olvasni róluk a neten. Azt kell, hogy mondjam, hogy a 3,4 vélemény átlag nem adja vissza a valóságot!
Kivártam a sort, amire már elején felkészültem. A helyiség kicsi, de a palacsinta mindenért kárpotólt. Két palacsintát kértem ott fogyasztásra és egyet elvitelre. Ízben, állagában azt kell, hogy mondjam teljesen rendben volt. Nekem bejött a hely, máskor is visszamengyek.
Anikó Szegedi , 11 március 2026
Nem túl kedvesek a kiszolgálók. Nagyon sokat csalódtam, mégis újra meg újra esélyt adok az ételeknek.
A krumplis tészra ehetetlen, savanyú, ronda a színe és felismerhetetlen az íze.
A pörkölt-nokedli elmegy, viszint 3500 Ft/adag, nagyon drága, nem ér annyit.
Előfordult, hogy nem azt kaptam, amit kértem. Nagyon ideges lettem. Babfőzelék helyett sárgaborsó főzelek volt a dobozban.
Tegnap paradicsomos húsgombócot kértem. 3 gombóc, nyers főtt burgonya és ami brutális: 3400 Ft volt egy adag. Nem volt finom, a gombóc, ízetlen, kemény és nem tűnt teljesen frissnek.
Azt érzem, hogy az embereknek lassan mindegy, hogy mit esznek. Elmúlt a minőségi igatán házias konyha igénye.
Prim Lajosné , 02 január 2026
Maximálisan meg voltunk elégedve mint minőségre, mint mennyiségre a karácsonyra, és a szilveszterre megrendelt és kiszállított ételekkel. Külön megköszönjük, hogy olyan ételt is elkészítettek részünkre, ami nem szerepelt az étlapon.
János Horváth , 04 december 2025
A legjobb olasz étterem Budapesten! Római pizzát készítenek. Mindenképp érdemes kipróbálni!
Legnépszerűbb keresések Budapest a(z) "Étterem, vendéglő, csárda" üzleti kategóriában
Legfrissebb cikkek
Szilveszteri és újévi szokások, ételek – hagyomány, tervezés és tudatos alapanyag-választás a Kaja Shop szemszögéből
07 január 2026
Szilveszteri és újévi szokások, ételek – hagyomány, tervezés és tudatos alapanyag-választás a Kaja Shop szemszögéből Az év vége a vendéglátásban mindig különleges időszak. Nemcsak azért, mert a szilv...
Mit érdemes megkóstolni egy brunch étteremben
26 november 2025
Mit érdemes megkóstolni egy brunch étteremben? A brunch, mint étkezési forma, mára túlmutat egy hétvégi kényeztetésen: a gasztronómia és az éttermi üzletmenet egyik legjobban fejlődő kategóriája lett...